Houpací sítě

Na této stránce vám nabízím doplňky ke stopovacím hrám. Vše, co mám rád, za čím si stojím, co se mi líbí, co jsem vyzkoušel a sám používám.

Asi tři hodiny jízdy od hranic se na úpatí sopky Imbabuta nachází indiánské město Otavalo. A z tého oblasti pochází úžasné a velmi kvalitní houpací sítě Naya Nayon. Sítě vyrábějí indiáni, kteří jsou známí svou šikovnosti v tkaní látek a houpacích sítí. Historie tohoto řemesla je u nich stará více jak 500 let.

Leháro

Nejprve jsem si koupil levnou houpací síť z Číny a už nikdy více. Vlastně jsme ji ani nepoužívali, protože se na ní nedalo ležet. Potom mi přivezl kamarád opravdu dobrou a kvalitní hamaku z Ekvádoru a okamžitě jsem si ji zamiloval. Objednal jsem si novou a s ní i několik dalších, které vám tímto nabízím o pět set šest set korun levněji, než podobně velké a kvalitní najdete v jiných obchodech. V nabídce mám pouze opravdu pohodlné velikosti double nebo large – velké. Jako dárek kniha zdarma. Možnost osobního odběru v Praze na Andělu, ušetříte poštovné.

Originální trička

Trička vytváří moje kamarádka na Moravě. Ručně vytvářené motivy. Různé kombinace barev a obrázků, v případě potřeby napište dotaz.

Autorské knihy

Hry