fbpx

Za pokladem loupežníka Divouse

Za pokladem loupežníka Divouse

Původní hra do přírody pro děti od 4 let a rodiče / dospělý doprovod, vyrobená v Česku. Sada pro sestavení dětské “bojovky”. Děti plněním úkolů odkrývají příběh loupežníka Divouse a hledají skrytý poklad. Hra je 3 v 1: spolu s dobrodružstvím dostanou malí hráči krásný nástěnný obrázek a komiks.
Varování: Nevhodné pro děti do 3 let! Obsahuje malé části.

Vzpomínáte na dětské bojovky? Na dobrodružství v lese u babičky nebo na chalupě? S hrou Za pokladem loupežníka Divouse prožijete s dětmi opravdové dobrodružství kdekoli, kam se vydáte.

Jde o praktickou sadu k uspořádání skvělé bojovky pro ratolest a rodiče či dospělý doprovod. Nabízí původní pohádku o loupežníkovi Divousovi a jeho honbě za pokladem. Tu si děti zahrají a poučí se, že chamtivost nevede ke štěstí a dobrému konci. Během hledání pokladu vás čekají nápadité úkoly a napětí loupežnického života.

Hra je určena pro děti od čtyř let a její náročnost si určíte sami – tím, do jak dlouhé trasy příběh rozprostřete, a jak náročné úkoly jim zadáte. V krabici najdete vše potřebné pro skvělý zážitek v lese, na chatě či dětském táboře. Spolu s pokladem zůstane malým hráčům krásný nástěnný obrázek Divouse a krátký komiks, který vám všem připomene společné chvíle.

Ačkoli má hra jediný příběh, lze si ji zahrát opakovaně s různými dětmi.

Hra má sice jasný scénář, ale zároveň dává velkou volnost tomu, kdo ji připravuje. Konkrétní úkoly na stanovištích se totiž určují individuálně. Někdo děti nechá zacvičit, někdo jim dá určovat druhy rostlin, někdo jim předloží slovní hádanku. V ideálním případě by úkol měl vést k nalezení dalšího stanoviště, případně samotného pokladu. Podobné je to s tabulkami s příběhem. Existuje sice předepsaný příběh od tvůrců hry, ale i samy děti mohou příběh vymýšlet podle své fantazie. A konečně i samotný obsah pokladu je velmi individuální. Můžete do truhly dětem uložit lízátka, čokoládové dukáty, hračky nebo cokoliv vás napadne. Hra bude zábavná tak, jak si ji sami připravíte. Co dostáváte k dispozici, je profesionálně zpracované a krásně namalované.

%d bloggers like this: