fbpx

Poplach v slepičím rajónu

Krátká půlhodinová stopovačka, která navazuje na knihu Poplach v slepičím rajónu. Je to příběh o odhodlaných slepicích, které vyhlásí válku člověku, aby získaly zpět „svoji“ zahradu.

Kniha, která nekončí na poslední stránce, ale můžete si udělat s dětmi stopovačku do míst, kde slepice žijí. Najdete tam výchozí bod trasy, odkud podle plánku stopujete až k tajné schránce s razítkem, kterým si doplníte obrázek na předposlední straně knihy.

Kde si zdarma stáhnete plán trasy se dozvíte v knize.

Audioukázka z knihy

Poplach! Člověk nám zabral naši zahradu: To si žádá řádnou odvetu. Vyhlásíme mu válku.

Příběh o odhodlaných slepicích, které vyhlásí válku člověku. Naštěstí mají mezi sebou Sabinu, která je rodilou vůdkyní, odbornici na vynálezy Elišku, průzkumnici Lítá, nebojácnou Zitu a další slepice, které udělají vše pro to, aby zahradu získaly zpět. Vynalézavě volí zbraně, disciplinovaně cvičí bojovou připravenost a nevzdávají se po prvním neúspěchu. V příběhu sehrají roli i nečekané okolnosti, které doženou slepičí kolektiv k zoufalým činům. Všechno ale nakonec dopadne úplně jinak, než si to představovaly. Dvanáct kapitol o slepicích, při jejichž čtení se určitě nudit nebudete.

100 stránek bohatě ilustrovaných.

Je možno také zakoupit jako ebook, který dodávám ve formátu interaktivní PDF.